OFERTA

OFERTADo każdego ślubu podchodzę indywidualnie, jestem też otwarty na Wasze pomysły.

Z moich doświadczeń wiem, że Pary Młode stawiają na krótsze, bardziej dynamiczne formy, które ogląda się z większą przyjemnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyłem dla Was Pakiet Optymalny, który zawiera cechy charakterystyczne dla teledysku oraz filmu dokumentalnego.

Wszystko to jest kreatywnie zmontowane i połączone w całość́ tworząc spójną historię. Jest to nowoczesny reportaż pełen emocjonalnych ujęć, zmontowanych pod klimatyczną muzyką.

Gwarantuje Wam, że często będziecie do niego wracać. Film tworzę z największą dbałością o detale i zawiera pełen pięknych przemyślanych ujęć. W pakiecie znajduje się również teledysk, który wklimatyczny sposób ukazuje w skrócie Wasz Ślub.

PAKIET OPTYMALNY- 3500 zł

12 GODZIN FILMOWANIA
Swoją pracę rozpoczynam najczęściej 4 godziny przed ceremonią. Często zanim przyjadę do Was, to najpierw pojawiam się na sali weselnej. Tam już łapię kilka ujęć. Następnie przygotowania z Wami, przyznam, że tę część lubię najbardziej. Wasze emocje, radość, lekki stres, podziwianie sukni czy uśmiech.


KLIP ŚLUBNY
Jest to kilkuminutowy klip zawierający kwintesencje ujęć z Waszego ślubu, wesela oraz pleneru. Teledysk pozwoli w krótkiej formie przypomnieć sobie najważniejsze momenty Waszego dnia. Film i skrót ze ślubu udostępniam on-line, żebyście mogli łatwo podzielić się nimi z wszystkimi bliskimi osobami


FILMOWY REPORTAŻ ŚLUBNY
Jest dynamiczny i pełen pięknych przemyślanych ujęć, zmontowany pod dobrze dobraną muzykę. Otrzymacie ode mnie Państwo film, który zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia z Waszego pięknego dnia. Oferuję reportaż ślubny o długości 30-40 minut.


UJĘCIA Z DRONA
Piękne ujęcia z lotu ptaka znacznie urozmaicą Wasz film. Nie chcę pisać, że są one niezbędne, ale aby uchwycić piękny krajobraz miejsca, w którym bierzecie ślub to ujęcia z tej perspektywy będą robiły wrażenie. Drona zabieram ze sobą również na filmowe sesje plenerowe z Wami.


MINIPLENER W DNIU ŚLUBU
Zawsze zachęcam do tego, aby na te kilkanaście minut podczas wesela poświęcić tylko sobie. Wtedy staram się Was wyciągnąć na kilka chwil np. do ogrodu przed sale lub w pobliskim lesie. Warto z tego skorzystać, ponieważ możecie chwilę odpocząć, skupić się na sobie, emocje w Was są jeszcze tak świeże, a do tego jesteście tak uroczyście ubrani. Warto to uchwycić, bo to właśnie te prawdziwe uczucia stworzą dobry film.


MATERIAŁ DOSTĘPNY ONLINE
Film ślubny udostępniam film on-line w chmurze, dzięki temu szybko jesteście w stanie podzielić się Waszym filmem ze swoimi bliskimi. Oczwyiście z chmury możecie filmy pobierać na swój komputer.

Dodatki

ZAinteresowała Cię Moja OFerta?


SPYTAJ O TERMIN