OFERTA

OFERTA

12 godzin filmowania

Swoją pracę rozpoczynam najczęściej 4 godziny przed ceremonią. Często zanim przyjadę do Was, to najpierw pojawiam się na sali weselnej. Tam już łapię kilka ujęć. Następnie przygotowania z Wami, przyznam, że tę część lubię najbardziej. Wasze emocje, radość, lekki stres, podziwianie sukni czy uśmiech.

Klip ślubny

Jest to kilkuminutowy klip zawierający kwintesencje ujęć z Waszego ślubu, wesela oraz pleneru. Teledysk pozwoli w krótkiej formie przypomnieć sobie najważniejsze momenty Waszego dnia. Film i skrót ze ślubu udostępniam on-line, żebyście mogli łatwo podzielić się nimi z wszystkimi bliskimi osobami

Filmowy reportaż ślubny

Jest dynamiczny i pełen pięknych przemyślanych ujęć, zmontowany pod dobrze dobraną muzykę. Otrzymacie ode mnie Państwo film, który zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia z Waszego pięknego dnia. Oferuję reportaż ślubny o długości od 40 do 60 minut.

Ujęcia z drona

Piękne ujęcia z lotu ptaka znacznie urozmaicą Wasz film. Nie chcę pisać, że są one niezbędne, ale aby uchwycić piękny krajobraz miejsca, w którym bierzecie ślub to ujęcia z tej perspektywy będą robiły wrażenie. Drona zabieram ze sobą również na filmowe sesje plenerowe z Wami.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Zawsze zachęcam do tego, aby na te kilkanaście minut podczas wesela poświęcić tylko sobie. Wtedy staram się Was wyciągnąć na kilka chwil np. do ogrodu przed sale lub w pobliskim lesie. Warto z tego skorzystać, ponieważ możecie chwilę odpocząć, skupić się na sobie,  emocje w Was są jeszcze tak świeże, a do tego jesteście tak uroczyście ubrani. Warto to uchwycić, bo to właśnie te prawdziwe uczucia stworzą dobry film.

Filmowa sesja narzeczeńska

Uważam, że dzięki niej jesteśmy w stanie wcześniej się lepiej poznać. Przy okazji macie możliwość przyzwyczaić się do obecności aparatu, a to z pewnością przyda się już podczas Waszego ślubu. Ujęcia, które uda nam się zrealizować, zostaną dołączone do Waszego filmu. Sesje narzeczeńską otrzymujecie gratis, trwa około 1,5 godziny, realizowana jest w obrębie 25 km od Łodzi.

Materiał dostępny online

Film ślubny oddaje na pendrive, a także udostępniam film on-line w chmurze, dzięki temu szybko jesteście w stanie podzielić się Waszym filmem ze swoimi bliskimi.

Cena: 2800 zł

DODATKI

Plenerowa sesja w innym dniu

Kilka dni po weselu możemy umówić się na plener gdziekolwiek będziecie chcieli, choć ja też mam kilka pomysłów na urokliwe miejsca. Warto zarezerwować sobie około 4 h. Wszystko zależy od tego jaką koncepcję będziemy chcieli zrealizować. Ujęcia zostaną umieszczone w całościowym filmie. Powstanie też 2-3 minutowy teledysk z pleneru.
 
cena: 500 zł

Podziękowania dla Rodziców

W kilkuminutowym filmie podziękujecie swoim rodzicom za co tylko chcecie. Jak to zrobicie? Zależy to tylko już od Waszej wyobraźni. Możemy też razem usiąść i opracować koncepcję na Wasz film. Po zmontowaniu i zaakceptowaniu przez Was zostanie wyemitowany podczas wesela.
 
cena: 500 zł

Dodatkowy operator

Kolejny operator kamery daje większą różnorodność ujęć. Dzięki temu film podczas montażu możemy jeszcze bardziej zdynamizować. Mamy spojrzenie na Wasz dzień w dwóch perspektywach. Polecam tą opcję tym Parom, które organizują duże wesele.
 
cena: 800 zł

Wywiady z Gośćmi

To dobry sposób aby Wasza pamiątka ślubna zawierała także wypowiedzi od gości. Z przyjemnością zapytamy ich o to, jak Was poznali, jak im się podoba wesele oraz czego chcieliby Wam życzyć.
 
cena: 300 zł

Zwiastun

W ciągu 7 dniu dni po przygotuje dla Was krótką zapowiedź Waszego filmu.
 
cena: 300 zł

ZAinteresowała Cię Moja oferta?