FAQ

FAQ- PYTANIA I ODPOWIEDZI

Standardowo jest to jakość Full HD – w takiej rozdzielczości udostępniam gotowe materiały. Niektóre fragmenty uroczystości tj. przysięga czy pierwszy taniec nagrywane są w jakości 4K.

Moim głównym aparatem jest pełnoklatkowy LUMIX S1, tak posiadam dwa rejestratory dźwięku. Aktualna lista mojego sprzętu znajduje się w zakładce 'O MNIE’ na samym dole.

Nie wyobrażam sobie, abym na Ślub poszedł bez drugiej kamery. Dlatego tak posiadam zapasowy sprzęt i jestem przygotowany na różne sytuacje.
Jasne, że tak. Już na pierwszym spotkaniu jeszcze przed podpisaniem umowy staram się dowiedzieć czego oczekujecie. Może, któryś film ślubny z mojego portfolio przypadł Wam do gustu i chcielibyście w podobnym stylu. Jeśli chodzi o dobór muzyki to utwory są pobierane z banku muzyki, do którego mam dostęp. Do 14 dni po otrzymaniu filmu macie też możliwość wysłana mi ewentualnych poprawek do filmu.
Zawsze jestem ubrany elegancko i schludnie. Staram się nie rzucać w oczy.
Podpisanie umowy i wpłata zadatku to gwarancja rezerwacji umowy. Umowę można podpisać osobiście lub online. Wszelkie szczegóły dotyczące Waszego wesela można ze mną ustalać poprzez adres e-mail. Dokładny harmonogram Waszej uroczystości powinienem otrzymać minimum tydzień przed Waszym terminem.
Niestety nie ma takiej możliwości. Jednak możecie być pewni, że cały materiał dokładnie przeglądam i poświęcam na to dużo czasu. Dlatego gwarantuję, że wybieram te rzeczywiście najpiękniejsze ujęcia, które pozwolą mi stworzyć zgodne z najwyższymi standardami film ślubny.