O mnie

O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Rafał, nie ukrywam, że wolę filmować, niż jak mam pisać o sobie. Postaram się jednak w kilku streścić czym się zajmuję i na czym mi zależy. Zacząłem filmować, bo to lubiłem i cieszę się, że jest to dla mnie nadal tak pasjonujące.


Staram się mieć nowatorskie pomysły, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jestem w stanie zrealizować produkcje w wysokiej jakości. Prawdą jest, że nawet najdroższa kamera nie zrobi sama pięknego filmu, dlatego nieustannie chce się rozwijać. W filmach ślubnych stawiam na minimalizm, prostotę i na autentyczność. Zależy mi, aby dokładnie oddać klimat Waszego najpiękniejszego dnia.

Na czym pracuję?

Przywiązuje dużą wagę do jakości swoich usług, dlatego też w mojej pracy wykorzystuje bezlusterkowce Sony oraz pełnoklatkowe aparaty Lumix z jasnymi obiektywami, dzięki którym można uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości. Stosuje różne stabilizatory obrazu, w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcę uzyskać. Do nagrań dźwięku wykorzystuje zewnętrzne rejestratory audio, co pozwala na bardzo wysoką jakość nagrań. Całość składam w programie montażowym Davinci Resolve, to tu nakładam wszystkie przejścia, poprawiam kolorystykę ujęć i synchronizuje dźwięk. Sprzęt, który aktualnie posiadam znajdziecie TUTAJ