Nygma film

Rafał Woźniak

Filmmaker

Nie ukrywam, że wolę filmować, niż jak mam pisać o sobie. Postaram się jednak w kilku streścić czym się zajmuję i na czym mi zależy. Zacząłem filmować, bo to lubiłem i cieszę się, że jest to dla mnie nadal pasja. Swego czasu skończyłem nawet kierunek Asystenta Produkcji Filmowej, obecnie pracuje też w lokalnej telewizji.

Staram się mieć nowatorskie pomysły, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jestem w stanie zrealizować produkcje w wysokiej jakości. Prawdą jest, że nawet najdroższa kamera nie zrobi sama pięknego filmu, dlatego nieustannie chce się rozwijać, chciałbym aby zawsze moje filmy cechowały się oryginalnością.

Każda realizacja sprawia mi radość, a to też przekłada się na efekt końcowy. Moje kadry na pewno na dłużej zapadną w Waszej pamięci. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, jestem otwarty też na Wasze pomysły. Specjalizuje się w filmach ślubnych, które tworzę z największą dbałością o detale. Zależy mi na tym, aby Wasz film pozwolił wrócić wspomnieniami, ucieszył oraz wzruszył

Jestem z Łodzi, ale pracuje na terenie całej Polski. W mojej ofercie znajdziecie usługi między innymi z zakresu wideofilmowania ślubów a także produkcji filmów reklamowych.

Na czym pracuję?

Przywiązuje dużą wagę do jakości swoich usług, dlatego też w mojej pracy wykorzystuje bezlusterkowce Sony oraz pełnoklatkowe aparaty Lumix z jasnymi obiektywami, dzięki którym można uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości.

Stosuje różne stabilizatory obrazu, w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcę uzyskać. Do nagrań dźwięku wykorzystuje zewnętrzne rejestratory audio, co pozwala na bardzo wysoką jakość nagrań.

Całość składam w programie montażowym Davinci Resolve, to tu nakładam wszystkie przejścia, poprawiam kolorystykę ujęć i synchronizuje dźwięk.

eget amet, in neque. libero. risus. tristique felis