Nygma film

Zależy mi aby każda moja produkcja cechowała się naturalnością, a zarazem była nietuzinkowa. Przede wszystkim chce, aby stworzony materiał był dobrym reportażem mającym swój klimat, przedstawiającym ważne wydarzenia dla Was. Pracuję dyskretnie, dzięki temu udaje mi się uchwycić Wasze naturalne emocje.

Co zawiera moja oferta ?

 

Oferuję reportaż ślubny z całego dnia o długości od 30 do 45 minut. Jeśli stawiacie natomiast na dłuższe formy lub krótsze – zapytajcie o szczegóły.

Film realizowany jest przez jednego operatora, jednak jest możliwość zrobienia filmu przez dwóch operatorów.

Realizację rozpoczynam od przygotowań i towarzyszę Wam aż do końca oczepin.

W waszym filmie znajdą się także ujęcia lokacyjne z drona.

Filmową sesje narzeczeńską otrzymujecie  gratis. Ona pozwoli nam się bliżej poznać.

Otrzymacie ode mnie Państwo film, który zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia z Waszego pięknego dnia. W pakiecie znajduje się również teledysk, który w klimatyczny sposób ukazuje w skrócie Wasz Ślub.

Na Wasze życzenie możemy zrealizować też sesje filmową w dniu ślubu.

Materiały nagrywane są na profesjonalnym sprzęcie, który zapewni najwyższą jakość filmów. Wykorzystuje różnego rodzaju statywy, monopody, stabilizatory elektroniczne, slidery, oraz drona marki DJI.

Materiał dostarczany jest na pendrivie oraz online.

Cena: 2800 zł

Chcecie wzbogacić swój film o dodatkowe elementy?

Do filmu ślubnego możecie dobrać dla siebie odpowiednie dodatki, które znajdziecie poniżej.

aa_1.2.1

Filmowa sesja plenerowa innego dnia

Spotykamy się po ślubie na nagrania plenerowe. Warto zarezerwować sobie około 5 h. Wszystko zależy od tego jaką koncepcję będziemy chcieli zrealizować. Ujęcia zostaną umieszczone w całościowym filmie. Powstanie też 2-3 minutowy teledysk z pleneru.

Cena: 500 zł

 

Screenshot_7

Podziękujcie rodzicom filmem

W kilkuminutowym filmie podziękujecie swoim rodzicom za co tylko chcecie. Jak to zrobicie? Zależy to tylko już od Waszej wyobraźni. Możemy też razem usiąść i opracować koncepcję na Wasz film. Po zmontowaniu i zaakceptowaniu przez Was zostanie wyemitowany podczas wesela.

Cena: 500 zł

 

photographer-424622_1920

Dodatkowy operator

Kolejny operator kamery daje większą różnorodność ujęć. Dzięki temu film podczas montażu możemy jeszcze bardziej zdynamizować. Mamy spojrzenie na Wasz dzień w dwóch perspektywach. Polecam tą opcję tym Parom, które organizują duże wesele.

Cena: 800 zł

Jak pracuję?

Zależy mi aby każda moja produkcja cechowała się naturalnością, a zarazem była nietuzinkowa. Przede wszystkim chce, aby stworzony materiał był dobrym reportażem mającym swój klimat, przedstawiającym ważne wydarzenia dla Was. Pracuję dyskretnie, dzięki temu udaje mi się uchwycić Wasze naturalne emocje.

.

Przywiązuje dużą wagę do jakości swoich usług, dlatego też w mojej pracy wykorzystuje pełnoklatkowe aparaty Lumix z jasnymi obiektywami, dzięki którym można uzyskać typowo filmową plastykę obrazu z płytką głębią ostrości. Stosuje różne stabilizatory obrazu oraz profesjonalne rejestratory dźwięku.

Do każdej pary podchodzę indywidualnie. Jeśli chcecie możecie powiedzieć mi czego oczekujecie po Waszym filmie. Zawsze przed zleceniem orientuję się jak wygląda okolica, kościół, sala weselna i już wtedy powstaje mi w głowie plan, jak mogę podejść ciekawie do produkcji materiału. Za cel biorę sobie, aby Wasz film wzruszył, czasem rozbawił, żeby był tym czego naprawdę oczekujecie. Cały nagrany materiał i poddaje odpowiedniej obróbce.

Starannie podchodzę do montażu filmu i nadaje mu niepowtarzalny klimat. Każde ujęcie dokładnie przeglądam, odpowiednio przycinam i poprawiam kolorystykę. Jestem zdania, że w dużej mierze to muzyka decyduje o tym, czy film nam się podoba. Zawsze staram się dobierać odpowiednie utwory, pasujące pod klimat Waszego filmu. Do użytych nagrań audio posiadam licencję. Korzystam z biblioteki utworów Soundstripe.com

Otrzymujecie państwo końcowy produkt, który składa się z krótkiego teledysku oraz reportażu z całości. Gotowe filmy zamieszczam na dysku w chmurze, poprzez prywatny link będzie go można pobrać lub obejrzeć online. Dzięki temu będziecie mogli mieć szybki dostęp do Waszej pamiątki.

Ozdobny drewniany pendrive jest dodatkową opcją. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla rodziny lub gości.

Co oferuję?

Oferuję reportaż ślubny z całego dnia o długości 30 lub 60 minut. Jeśli stawiacie natomiast na dłuższe formy lub krótsze – zapytajcie o szczegóły.

Te pakiety są dokumentalnym reportażem filmowym. Są dynamiczne i pełen pięknych przemyślanych ujęć. Otrzymacie ode mnie Państwo film, który zawiera wszystkie najważniejsze wydarzenia z Waszego pięknego dnia. W pakiecie znajduje się również teledysk, który w klimatyczny sposób ukazuje w skrócie Wasz Ślub.

Realizację rozpoczynam od przygotowań i towarzyszę Wam aż do końca oczepin. Materiały nagrywane są na profesjonalnym sprzęcie, który zapewni najwyższą jakość filmów. Wykorzystuje różnego rodzaju statywy, monopody, stabilizatory elektroniczne, slidery, oraz drona marki DJI.
Już podczas montażu, starannie wybieram najciekawsze fragmenty.

Zawsze oglądam w całości Wasz film, aby mieć pewność, że gotowy materiał ma to „coś”, co sprawia, że dobrze się ogląda. Film z pewnością czasem wzruszy, czasem rozbawi. Materiał dostarczany jest w formie cyfrowej. Te pakiety nie jest końcową ofertą, oczywiście jest możliwość dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb. Filmy realizowany jest przez jednego operatora, jednak jest możliwość zrobienia filmu przez dwóch operatorów.

commodo Aenean et, ipsum ut eleifend in Aliquam mattis tristique