NYGMA FILM

  • historie
  • emocje
  • naturalność
  • piękno
  • indywidualność

Oferta ślubna

Stworzyłem dla Was Pakiety, które zawierają cechy charakterystyczne dla teledysku oraz filmu dokumentalnego. Wszystko to jest kreatywnie zmontowane i połączone w całość tworząc spójną historię.

Jest to nowoczesny reportaż pełen emocjonalnych ujęć, zmontowanych pod klimatyczną muzyką. Gwarantuję Wam, że często będziecie do niego wracać. Film tworzę z największą dbałością o detale i dbam o przemyślane ujęcia.

 W każdym pakiecie znajduje się również teledysk, który w klimatyczny sposób ukazuje w skrócie Wasz Ślub.

PAKIETY ŚLUBNE

JEDEN
3000 zł
Reportaż ślubny 15 min
Od przygotowań do 22:00
Jeden operator
Ujęcia lokacyjne z drona
Miniplener w dniu ślubu
Klip
Film dostępny online
DWA
3500 zł
Reportaż ślubny 25-35 min
Od przygotowań do pierwszej w nocy.
Jeden operator
Ujęcia lokacyjne z drona
Miniplener w dniu ślubu
Klip
Film dostępny online
TRZY
4500 zł
Reportaż ślubny 40-60 min
Od przygotowań do pierwszej w nocy.
Dwóch operatorów
Ujęcia lokacyjne z drona
Miniplener w dniu ślubu
Klip
Film dostępny online
Można rozszerzyć ofertę

Dodatki

Jesteśmy z Wami od początku Waszych przygotowań. Dlatego mamy możliwość zebrać różnorodny i wartościowy materiał. Mamy możliwość nagrać nie tylko kamerą, ale i telefonem wszystkie ważne dla Was chwile. Pierwsza rolka zostanie zmontowana i opublikowana jeszcze w dniu ślubu. 

Kilka dni po weselu możemy umówić się na plener gdziekolwiek będziecie chcieli, choć ja też mam kilka pomysłów na urokliwe miejsca.
Warto zarezerwować sobie około 4 h. Wszystko zależy od tego jaką koncepcję będziemy chcieli zrealizować. Ujęcia zostaną umieszczone w całościowym filmie.

W kilkuminutowym filmie podziękujecie swoim rodzicom za co tylko chcecie. Jak to zrobicie? Zależy to tylko już od Waszej wyobraźni.
Możemy też razem usiąść i opracować koncepcję na Wasz film. Po zmontowaniu i zaakceptowaniu przez Was zostanie wyemitowany podczas wesela.

To dobry sposób aby Wasza pamiątka ślubna zawierała także wypowiedzi od gości. Z przyjemnością zapytamy ich o to, jak Was poznali,
jak im się podoba wesele oraz czego chcieliby Wam życzyć.

Same Day Edit to coraz częściej wybierana forma prezentacji filmu przez przyszłych nowożeńców. Jest to klip filmowy zmontowany i wyświetlany tego samego dnia co Wasz ślub. W praktyce wygląda to tak, że teledysk z dnia ślubu ma swoją premierę od razu po oczepinach. Same Day Edit jest możliwy do zrealizowania tylko w przypadku wybrania dodatkowego operatora.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy

Treść jest chroniona. Funkcja kliknięcia prawym przyciskiem myszy jest wyłączona.